Nyomtat Elküld Olvasási nézet

A Lélek gyümölcse (1)

A szeretet és az öröm...

Kiss Péter lelkészünk köszöntötte a gyülekezetet a pünkösdre előkészítő ökumenikus hét első napján, s külön nagy szeretettel Börzsönyi Jánosné lelkipásztort, aki a Szabó-telepi gyülekezetből jött közénk hirdetni Úrunk Ígéjét.

Bevezetőűl gyülekezetünk kórusa két éneket adott elő: a Sepsy Károly által feldolgotott 369-es számút ("Jövel, Szentlélek Út Isten..." kezdetűt), és Ádám Jenő feldolgozásában a 372. számút ("Könyörögjünk az Istennek...).

Az igehirdetés előtt az ökumenikus (sárga) énekeskönyvből - amit a héten használni fogunk - közösen énekeltük el a 38-as számú éneket .
A tervezett program szerint a Lélek gyümölcséről (Galata levél 5:22) szólnak ezen a héten a bizonyságtételek, amelyek közül Nagytiszteletű Asszony a szeretetről és az örömről szólt.

(Az igehirdetés meghallgatható erre a sorra kattintva!)

Az ökumenikus hét első alkalma a hírdetésekkel, illetve a 27. számú ének eléneklésével fejeződött be.

(Az egész heti program itt elolvasható!)

Copyright © 2008 Parókia Portál, Minden jog fentartva.

Impresszum / Média Ajánlat / Kapcsolat / Hírlevél

Látogatók ma: 136, összesen: 1660752