Barangolás a könyvtárban

Ismered Könyves Gáspár könyvtárost? El tudsz képzelni egy olyan könyvtárat, amely a kezedben is elférne, de akár óriási termeket is megtölthet? Szerinted milyen lehet ez a könyvtár? Ha kíváncsi vagy rá, gyere el és legyél velünk 2016. június 20. és 25. között délelőttönként fél kilenc és fél egy között a Hősök tere 11. szám alatti református templomban, ahol általános iskolások részére rendezünk Nyári Bibliatábort. (1238-Budapest, Hősök tere 11.)

Várunk szeretettel, hogy együtt ismerkedjünk ezzel a különleges könyvtárral, miközben bibliai történeteket hallgatunk meg, beszélgetünk, kézimunkázunk, énekelünk és játszunk.

A tábor ünnepélyes zárása június 27-én, vasárnap a fél tízkor kezdődő istentiszteleten lesz, ahová a családodat is hívjuk és várjuk!

Soroksári Református Gyülekezet