Csengőszó II. évf. 1. szám

Elmúlt egy év! A Csengőszó II. évfolyam 1. száma került a december 23-i istentiszteletre érkezők kezébe.
A fenyőággal illetve Bibliával-adventi gyertyákkal diszített első oldalon Soroksár keresztyénjeihez szólnak Kiss Péter lelkipásztorunk gondolatai, és itt található a december végi ünnepi Istentiszteleti rend is.
Galambos József első lelkészünk 100 éve született, s az ezzel kapcsolatos eseményekre emlékezhetünk vissza a 3. oldal írása segítségével. A Lónyay iskola 9. c. osztályának rövid látogatásáról, és az Anna kör működéséről olvashatunk a 4-5. oldalakon. Két testvérünk külön is megfogalmazta gondolatait, amelyeket az Anna kör hangulata ihletett.
A karácsonyi gyermek című írásával Dragán György irányítja a figyelmünket az adventi várakozásra-eljövetelre, Takaró Mihány pedig az identitásunk fő kérdéseit boncolgatta előadásában.
Székelyudvarhelyi testvérgyülekezetünk új lelkészét beiktató szertartást ismerhetjük meg a 8. oldalon, és olvashatunk a december elején tartott adventi evangelizációs napokról is.
A Női kör csatlakozott a Királyhágómelléki Nőszövetség felhívásához és december 2-án imanapi áhítatot tartottak a Galambos teremben. Ugyan csak a Női körrel kapcsolatos a Ruhabörze megtartása, a rajzpályázat kiírása is.
A legfrissebb írás az ujság megjelenésének napján záródó soroksári Advent eseménysorozat ránk vonatkozó eseményeivel foglalkozik.
E számban is olvashatunk a gyülekezet főbb anyakönyvi adatairól.

Olvassa és terjessze a Csengőszó II. évfolyam 1. számát is.

A II. évfolyam 2. száma Húsvétra jelenik meg!

Csatolt dokumentumok: