Ünnepeltünk augusztus 20-án és 21-én

Az új kenyér ökumenikus áldására hívogatott bennünket - Soroksári lakosokat - az önkormányzat által minden lakásba eljuttatott meghívó.

Augusztus 20-án, a Nagyboldog-asszony templom mögötti téren gyölekeztek az emberek, s este nyolc órakor Juhász Mária, az esemény főszervezője köszöntötte az önkormányzat nevében a megjelenteket. A teljes hanganyag az
indítógombra kattintva meghallgatható)

Az új kenyér és a gyülekezet megáldására Szerencsés Zsolt kanonok-plébános és Kiss Péter gyülekezetünk lelkésze lett felkérve. Lelkipásztorunk a Mózes I. 12:2 alapján tartott rövid áhítatot. (Meghallgatható az indítógombot használva.)

Az új kenyér megáldása után nagyszámú nézőközönség előtt mutatta be az Otthon Theatrum "István, a király" című vizsgaelőadását nagy sikerrel. Az est tűzijátékkal végződött.

Augusztus 21-én ünnepi, úrvacsorás istentiszteletet tartottunk templomunkban.