Hirdetések 2021. november 28-án

„... a farizeusok bűnösöknek mondták a sebesülteket, a betegeket, Jézus viszont sebesülteknek tekintette a bűnösöket." - Farkas József

******************************************************************

Köszönjük a szervezők,  lebonyolítók munkáját, és nem utolsósorban a résztvevők jelenlétét a tegnap délutáni adventi játszóházban.

Közvetlenül istentiszteletünket követően kerül sor Szabó András művész úr vetített előadására, melynek címe: Advent a festészetben.

Az előadás után gyülekezeti ebédre várjuk azokat, akik a hét folyamán jelezték részvételi szándékukat. Az ebéd 1.400.- forintba kerül.

Mindkét alkalom az alagsori teremben lesz.

Délután 4-re konfirmációs felkészítésre,

¾ 5-kor ifjúsági bibliaórára várom az „érintetteket".

6 órakor istentiszteleten találkozhatunk.

Holnap délután 16:30-ra, a templom alagsori termébe várjuk az egyházmegye canonica visitatio-s bizottságát, akik presbitereinkkel találkozva tekintik át 2020-as működésünket.

Állandó alkalmainkat Isten segítségével e héten is megtartjuk.

Az év utolsó presbiteri gyűlését december 7-én délután fél 5-kor tartjuk.

A szorgalmas kezek, a jókedvű adakozók és a fáradhatatlan kézbesítők jóvoltából folyamatosan megtelnek azok a sós és édes süteményekkel teli dobozok, melyeket a covidos betegekkel foglalkozó kórtermekben dolgozók részére juttatunk el.

Megköszönve az eddigi szolgálatokat, köszönettel várjuk a további felajánlásokat.

Kérjük a testvéreket, hogy gyülekezeti alkalmainkon

orrot és szájat elfedő maszkban jelenjenek meg azok, akik

már megkapták a koronavírus elleni védőoltásokat.

Köszönettel várjuk azok jelentkezését, akik fel tudják ajánlani segítségüket, és autóval ide, majd hazaszállítanák megfáradt, vagy nehezen közlekedő testvéreinket.

Kérem őket, hogy felajánlásukkal engem keressenek fel.

****************************************************************

Üdvöz légy,